Ofertë!

Hisense CA35YR01G/CA35YR01W – 12000 BTU

42,990L

Easy Smart 12000BTU
DC Full Inverter
A++/A+
Filtra Antibakterial
Gaz R32

Categories: , , , , SKU: 20003836

Description

SPECIFIKIME

Informacionet Bazë

12K

BTU

DC INVERTER

Funksioni

WIFI READY

Funksioni

R32

Lloji i Gazit

A++/A+

Klasi i Energjise

3.5KW

KW

Parametrat Teknike

Marka

‎Hisense

Modeli

CA35YR01G/CA35YR01W

Madhësia

86 x 31.8 x 25.8 cm; 31.5 Kg

Lloji i fuqisë

Gazi

Funksione të veçanta

Funksioni i ngrohjes dhe ftohjes

Pesha e artikullit

31.5 kg

Niveli i fuqisë së zërit të njësisë së brendshme:

56 db(A)

Fuqia ftohëse

12000 njësi termike britanike